Uwaga

Numer oferty 664- Cesja mieszkania- Termin przekazania koniec 2026 r

Promocja
Nowość
Bestseller
Wyprzedaż

Cesja mieszkania- Murapol Osiedle Filo II ul. Wołowa

string(6) "439682"

Typ nieruchomości

Cesja mieszkania

Rodzaj ogłoszenia

Cesja mieszkania

Powierzchnia m2

40,48

Ilość pokoi

2

Piętro

4

Liczba pięter

9

Stan

Stan deweloperski

Okna

PCV

439682.00 PLN

Zapytaj o produkt Dodaj do ulubionych

Cesja mieszkania – Murapol Osiedle Filo II | ul. Wołowa | Łódź

Na sprzedaż cesja nowoczesnego mieszkania w cenionej inwestycji Murapol Osiedle Filo II przy ul. Wołowej w Łodzi.
To świetna propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego mieszkania dla siebie, jak i dla inwestorów poszukujących nieruchomości w bardzo dobrej lokalizacji.

Mieszkanie o powierzchni 40,48 m² znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego, 9-piętrowego budynku z windą.
Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń oraz zachodnią ekspozycję okien, dzięki czemu wnętrza będą jasne, słoneczne i przyjemnie doświetlone popołudniowym światłem.

Ogromnym atutem nieruchomości jest prywatne miejsce postojowe naziemne widoczne bezpośrednio z okien mieszkania – wygodne i praktyczne rozwiązanie zwiększające komfort codziennego użytkowania.

Mieszkanie będzie wyposażone w system Smart Home umożliwiający zdalne sterowanie m.in. ogrzewaniem, oświetleniem i mediami, co zapewnia wygodę oraz oszczędność energii.

Inwestycja położona jest w doskonale skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające szybki dojazd do centrum Łodzi, dworca Łódź Kaliska oraz najważniejszych punktów miasta. Lokalizacja szczególnie dobrze sprawdzi się dla studentów i osób pracujących – w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Politechnika Łódzka, EXPO Łódź oraz Zatoka Sportu.

Dużym atutem okolicy jest także rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu znajdują się centra handlowe Sukcesja i Pasaż Łódzki, liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, siłownie oraz punkty usługowe. Na co dzień dostępne są również markety i sklepy spożywcze, m.in. Biedronka, Żabka czy Auchan.

Planowany termin oddania inwestycji: koniec 2026 roku.

Cena

Cena mieszkania: 10 380 zł/m²

Cena mieszkania: 420 182 zł

Miejsce postojowe naziemne: 15 000 zł

System Smart Home- 4 500 zł

Łączna cena: 439 682 zł

Do zapłaty pozostały jeszcze dwie raty po 10% zgodnie z harmonogramem dewelopera.

Do ceny zakupu mieszkania będzie doliczona prowizja biura.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację mieszkania.

Kontakt w sprawie mieszkania - Żaneta Strzelczyk tel. 607 300 997